Biz Kimiz?

Run’N Roll spor organizasyonları planlayan, uygulayan ve yöneten genç bir markadır. 10 yılı aşkın deneyime sahip kadrosu ile birçok ulusal spor organizasyonuna doğrudan ve/veya dolaylı katkı sağlamıştır. Bu deneyim ve yeni dinamik vizyonuyla spor ve eğlencenin ekseninde insanların hayatlarına dokunmayı hedeflemektedir.

Günümüzde Türkiye ve dünyada sporun önemine karşı olan bilinç giderek artarken Run’N Roll sektördeki tecrübesiyle, spora ve sporcunun ihtiyaçlarına karşılık verebilecek, ülke sporuna katma değer katacak en önemli firmalardan bir tanesidir.

Festival Hakkında

Bu yıl 14 – 15 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan “Bilkent Sporfest” etkinliği Bilkent Center AVM’de düzenlenecektir.


6 Kasım 2022 tarihinde, yoğun bir ilgi ve katılım ile birincisi gerçekleştirilmiş olan Bilkent Yol Koşusu, bu yıl Bilkent Sporfest ile birleşip, koşunun ve festivalin gelecek yıllarda da devam ettirilerek marka bir etkinlik haline gelmesi amaçlanmış ve bu tür organizasyonlar konusunda eksiği olan Ankara iline spor faaliyetleri ve sosyal açıdan katkı sağlanması hedeflenmiştir.

14 Ekim Cumartesi günü start alacak festivalde, spor markaları ve yiyecek-içecek markaları stant açıp, DJ müzik eşliğinde çeşitli spor etkinlikleri (Masa tenisi, voleybol, zumba, dart, basketbol, vb.) düzenlenecektir. Aynı gün bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Bilkent Yol Koşusu’nun yarışma kitleri dağıtılacaktır. Festivalin ilk günü büyük bir konser eşliğinde son bulacaktır.

15 Ekim Pazar günü festival Bilkent Yol Koşusuyla birlikte start alacak olup, yarışma bitiminde ödül töreni ile birlikte yine Bilkent Center AVM içerisinde aynı şekilde devam edecektir. Akşam yapılacak olan konser ile festival son bulacaktır. “Gündüz spor, Akşam eğlence” sloganıyla gerçekleşecek olan bu festivalin, spor ve müzik olmak üzere iki odak noktası olacaktır.

Festival Kuralları

 1. Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
  Etkinlik başlangıç saatleri değişim göstermektedir.
 2. Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
 3. Festival alanında yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek festival alanına alınmayacaktır.
 4. Organizasyon sahibi, festival için bilet bedelini iade etmek koşuluyla festival mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
 5. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı ve objektifi değiştirilebilir kamera) ile girmek yasaktır.
 6. Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanına girilmesine izin verilmeyecektir.
  Festival süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konulabileceğini kabul eder.
 7. Etkinliklerde oturma düzeni olmayacaktır, ayakta izlenecektir.
  6 yaş üstü çocuklar bilete tabidir.
 8. 18 yaş altı çocukların, aynı etkinliğe bilet almış ebeveynleri ile birlikte katılmaları zorunludur.
 9. Organizatör ’ün, etrafı çevrilmiş festival alanı dışındaki güvenlik ile ilgili herhangi bir önlemi veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar, festival alanı dışındaki alanlarda kendi güvenliklerini sağlamakla yükümlüdür ve buralarda gerçekleşebilecek kaza, yaralanma, ölüm ve benzeri olaylardan Organizatörü sorumlu tutamaz
 1. Festival süresince katılımcıların biletlerini ve bilekliklerini saklamaları gerekmektedir.
 2. Festival alanında katılımcıların yanında bulunan eşyaların sorumluluğu kendilerine aittir.
 3. Festival alanı içinde katılımcıların sadece yetkili satış noktalarında satılacak olan merchandise ürünlerini almaları önerilir.
 4. Festival alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb.), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
 5. Festival alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
 6. Festival alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
 7. Festival biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini festival alanından çıkarma hakkına sahiptir.
 8. Festival biletleri devredilemez ve iade edilemez.
 9. Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festival organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
 10. Organizatör, festival programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 11. Organizatör, festival alanında kazalara karşı gerekli her türlü emniyet tedbirini almaktadır. Ancak, izleyiciler de, festival süresince mal ve can güvenliklerine azami özen göstermek, yaşanabilecek kaza ve kayıplara karşı da her zaman tedbirli ve dikkatli davranmakla yükümlüdür.
 12. Satılan biletler organizatör izni olmadan herhangi bir yarışma veya çekilişte kullanılamaz.
 13. Organizatör herhangi bir nedenle bilet iadesi yaparak festivali iptal etme hakkına sahiptir.
 14. Festival alanında emanet noktası bulunmamaktadır.
 15. Bilkent Yol Koşusu katılımcıları festival bileti almadıkları taktirde, akşam düzenlenecek olan konsere katılamayacaklardır.
 16. Her etkinlik özel kurallara tabidir, her etkinliğin kendi sayfasındaki özel kuralları gözden geçiriniz.
 17. Festivale katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.
 18. Etkinlik alanında tüm güvenlik ve akreditasyon noktalarında uygulanan kontrollere uyulması ve gerekli akreditasyon bilgisinin görevlilere sunulması zorunludur.
 19. Etkinlik kapsamındaki tüm kuralların gerekli görüldüğü takdirde değiştirilme hakkı organizasyon komitesine aittir.